Jakie uprawnienia warto zdobyć? Pisze o nas Onet!

Certyfikaty czy uprawnienia poświadczające wiedzę i umiejętności w danym zakresie to dzisiaj często wymóg pracodawców przed rozpoczęciem pracy. Niektóre uprawnienia otwierają nowe możliwości zatrudnienia, gwarantują lepsze warunki zatrudnienia, w tym także warunki finansowe. Część uprawnień jest niezbędna, by móc wykonywać określone prace, np. instalacje elektryczne czy przeglądy instalacji gazowych. Jeszcze inne uprawnienia bywają zwyczajnie przydatne w życiu, bo w codziennej pracy mogą uchronić pracownika przed niebezpiecznymi konsekwencjami braku wiedzy.

Te i wiele innych zagadnień (jak np. często pojawiające się pytanie czym są uprawnienia sepowskie?) poruszyliśmy w wywiadzie, którego dla serwisu onet.pl udzielił dyrektor ds. szkoleń w Grupa Silesia Szkolenia – Lesław Kmiecik. Zapraszamy do zapoznania się z jego treścią.

Wywiad o uprawnieniach dla onet.pl

Uprawnienia SEP lub uprawnienia sepowskie – co to jest?

Czy zastanawiałeś się dlaczego w branży szkoleń na uprawnienia elektryczne, gazowe oraz cieplne przyjęło się sformułowanie uprawnienia sepowskie? Skąd wzięła się ta nazwa i czy rzeczywiście dzisiaj oznacza to samo co kiedyś? Tego dowiesz się z pierwszego wpisu na naszym blogu, który stanowi kompendium wiedzy na temat uprawnień SEP potocznie zwanych uprawnieniami sepowskimi.

Czytaj więcej